Visual Studio Code

Bardzo lekki edytor kodu, posiada wsparcie dla debugowania kodu, zarządzania wersjami kodu źródłowego za pośrednictwem systemu kontroli wersji Git, automatycznego uzupełniania kodu IntelliSense, zarządzania wycinkami kodu. Funkcjonalność aplikacji można rozbudować za pomocą rozszerzeń instalowanych z dedykowanego repozytorium rozszerzeń.

Pobierz     Pobierz     Pobierz

Visual Studio 2019

Oprogramowanie serii Visual Studio do tej pory ograniczało się tylko do pracy w Windows, jednak Visual Studio jest całkowicie multiplatformowe. Seria Visual Studio to łatwy do opanowania edytor kodu programistycznego. To dwie najważniejsze zalety tej aplikacji. Niezależnie od tego w jakim języku programujesz, Visual Studio jest doskonałym narzędziem do pracy.

Pobierz    Pobierz    Pobierz

BRACKETS[ ]

Brackets to bardzo wydajna, wieloplatformowa aplikacja do pisania kodu w kilkunastu językach programowania, między innymi HTML, JAVA, CSS, PYTHON... Program stworzono w oparciu o licencję MIT, open source, a rozwój aplikacji wspiera firma Adobe. Dodatkową zaletą programu jest jego duża popularność wśród twórców wideoporadników, co znacznie ułatwia proces samokształcenia.

Pobierz    Pobierz    64 bit Pobierz    32 bit Pobierz

Unity 5

Całkowicie bezpłatny silnik tworzenia gier komputerowych w 2D i 3D!
Umożliwia pisanie skryptów w jednym z najwazniejszych i najbardziej znanym języku - c#. Tworząc gry w Unity, masz dostęp do ponad 20 różnych platform i systemów operacyjnych! Wybierz swój system i pisz gry dla kogo chcesz!

Pobierz 32 bit     Pobierz 64 bit
Pobierz 32 bit     Pobierz 64 bit