MagicaVoxel

W pełni darmowy, 8 bitowy edytor grafiki woxelowej. Czym jest woksel? Jest to trójwymiarowy odpowiednik piksela dwuwymiarowego. Ale żeby zrozumieć, musisz spróbować!

Pobierz    Pobierz    TUTORIAL

DaVinci Resolve

Bardzo zaawansowany, ale jednocześnie niezwykle intuicyjny program do obróbki video. W wersji darmowej zawiera wszystkie niezbędne narzedzia, potrzebne do podstawowej obróbki filmów. Wersja płatna odblokowuje wszystkie pozostałe funkcje używane przez profesjonalistów.

Pobierz    Pobierz    Pobierz    TUTORIAL   

Wondershare Filmora Video Editor

Bardzo zaawansowany, ale jednocześnie niezwykle intuicyjny program do obróbki video. Dzięki swojej prostocie zawdzięcza sobie nieoficjalny tytuł następcy MOVIEMAKERA oraz IMOVIE. W wersji darmowej zawiera wszystkie niezbędne narzedzia, potrzebne do podstawowej obróbki filmów. Wersja płatna odblokowuje wszystkie pozostałe funkcje używane przez profesjonalistów.

Pobierz    Pobierz    TUTORIAL   

Audacity

Darmowy, bardzo łatwy w użyciu edytor plików audio. Możesz go używać niezleżnie od tego jaki masz system operacyjny. Interfejs został przetłumaczony na wiele języków świata w tym polski. Program nadaje się zarówno do miksowania istniejących plików dzwiękowych, mapowania dzwięku oraz rejestrowania zewnętrznych źródeł dzwięku. Wejdź na oficjalną stronę programu i dowiedz się więcej.

Pobierz    Pobierz    Pobierz